Minecraft oyunuda sandıkların önemi büyüktür. Bir sandıkta eşyalarını saklayabilirsiniz. Ancak sandıklarında eşya kapasiteleri sınırlıdır. Bu oyuncular için üzücü bir durumdur. Bu mod işte oyuncuları eşya saklama konusunda mutlu edecektir.

Zamanında en popüler olan minecraft modu şu anda biraz unutulmuş durumda.  Mod oyuna şans blokları getirmektedir. Her bloğun farklı bir şans oranı vardır. Şans bloğuna istediğiniz bir bloğu koyun. Şansınız var ise, şans bloğu size çok güzel malzemeler sunmaktadır.

Eğer şansınız yok ise kendilerinizi bir grup zombinin içinde bulacaksınız. Ondan dolayı şansınızın olduğunu düşünmüyorsanız, kesinlikle blok koymayın.

Minecraft oyununda ev yapmak için zaman harcamanız gereklidir. Önce malzemeleri bulacaksınız, sonra bir ev planı düşüneceksiniz daha sonra ev yapacaksınız. Yaptığınız ev istediğiniz gibi oldu mu? Birde o sorun var. Ancak tek bir blok üzerinden ev yapabileceğiniz bir modun olduğunu biliyor muydunuz?

Minecraft oyuncularının hayali, oyunda arabaların olmasıdır. Bu güzel mod sayesinde artık hayal değil gerçek oldu. Minecraft oyununa araba ekleyen bu modu  kullanabilmeniz için öncelikle yol modunu kurmanız gereklidir. Papertazer yol modunun 1.2 veya üstü sürümünü kurmanız gerekir.

Kullanım Şartları Gamer.Com.TR - Oyun Haberleri © 2017 - Künye - iltişim