Skydaz

Skydaz; mod paketleri, haritalar, modları paylaşan bir sitedir. Fakat her site bunları yapıyor diyor olabilirsiniz. Bu platform üstünde paylaşılan modlar bir yükleyeci ile yüklenmektir. Yani .exe programını çalıştırıyorsunuz ve otomatik olarak modu kurmaktadır. Bu şekilde işlemleriniz daha çok kolaylaşıyor. Bu platform ve modları paylaşıp, indirip kurabileceksiniz. Yakında modları sizlere takdim edeceğiz.


Sık sorulan sorular (Skydaz'a)

Minecraft 1.6+ kullanıcıları:

  • Minecraft ile sorunları düzeltmenin birkaç yolu vardır:
  • Montajcılardan birini kullanarak bir mod yüklediyseniz, büyük olasılıkla bir modu kaldırma seçeneğiniz vardı. Yüklediğiniz son mod minecraftın çökmesine neden olduysa, yüklediğiniz son modu kaldırın.
  • Minecrafta menüye erişebiliyorsanız ve "Tek Oynatıcı" yı tıkladığınızda çöker, sonra yeni bir dünya yaratmayı deneyin; bazen kaza, dünyaya kaydetme ve mod çatışmalarıyla ilgili olmayabilir.
  • Eğer mod kurulduysa ve bir kaldırma seçeneğiniz yoksa veya hangi modun soruna neden olduğundan emin değilseniz, o zaman mods klasörünüzü 'tüm mod'lar' bölümünden temizleyebilir ve minecraft'ı geri çalıştırabilirsiniz.
  • Bunu yapmak için, kurulu olan modları kullanın. 'Seçenekler' sekmesini tıklayın ve 'mods klasörünü temizle' düğmesine tıklayın. Bu, mods klasöründeki tüm mod'ları kaldıracak ve taze minecrafta sahip olacaksınız.
  • Minecraft.jar'a, minecraft başlatıcısı kullanarak profillerinizden yüklenmiş olan minecraft sürümünü silmek ve .minecraft klasörünüzde bulunan sürümler klasöründen silmek için ihtiyaç duyduğunuz sorunları düzeltmek için bazı mods yüklenir. .minecraft klasörüne erişmek için herhangi bir kurulum dosyasını kullanabilir, sadece 'options' (seçenekler) 'i tıklatıp' minecraft folder '(minecraft klasörü) tıklatabilirsiniz.


Kullanım Şartları Gamer.Com.TR - Oyun Haberleri © 2017 - Künye - iltişim