Tainted Magic mod nedir ?
Tainted Magic, çözgü türünün kullanışlılığını geniş ölçüde genişleten ve kirletilmiş biyomaları etrafında tutmak için bir neden sağlayan bir moddur. Yeni cevher, yeni odaklar, yeni ürünler, yeni malzemeler, yeni yiyecekler ekliyor ... gerçekten, her çeşit malzeme dahil. Thaumcraft'ın yalnızca bir uzantısı olmasına rağmen, oyuncuların bu alanda uzmanlaşmasına izin verecek kadar faydalı ve içerik ekler.

    Bu mod oyunun tümünde kullanım kolaylığı sağlıyor. Yüksek katmanlı ekipmanı, diğer yüksek katmanlı Thaumcraft öğeleri kadar almak zordur, bu nedenle mod oldukça dengelidir. Tainted Magic'in öğelerinin çoğunun önceden varolan öğeler üzerine kurulması yerine, yeni alanlar keşfedip yeni mekaniği eklemesi. Geliştirilmiş öğeler yerine benzersiz öğelerin eklenmesi, bu modun güçsüzleşmesi veya sıkıcı olmasını önler.

    Crimson Cult'a iki set zırh ayrılmıştır. Crimson Cult set size demir zırhı, pasif bir çarpıtma efekti,% 1'lik bir indirim (yığınlar, dolayısıyla% 4'e yakın bir değer) ve Voidtouched efekti gibi aynı korumayı sağlar. Crimson Praetor seti, iskonto ve çarpıtma etkisinden yoksun ancak Voidtouched'e sahip ve dayanıklılığa sahip. Aynı zamanda, elmas koruması veren, 12'lik kombinasyonlu bir çarpıtma etkisine ve her birinde% 5'lik bir iskonto oranına sahip olan geçersizliğe adanmış bir set de var. Ne yazık ki, Voidwalker'ın Boots'u, aslında, boşluğu doldurmanıza izin vermiyor.

    Tainted Magic açıklaması iki odak eklediğini söylüyor. Gerçekten dört eklediğini bildirmekten memnuniyet duyuyorum. Sırayla şunlar: Tainted Storm, Eldritch, Hava Durumu ve Zaman. Eldritch odağı için araştırma yapmak, ne kadar yaratıcılığınıza bağlı olarak son derece kolay veya inanılmaz zor olacak. Küçük bir ipucu verebilirim, bu nedenle spoiler istemiyorsanız bu paragrafı atlayın: üretebildiğiniz bir varlığı araştırmanız gerekir ve o varlık normalde hızlı şekilde yok olur!

    Direklerin kendilerinin ilginç etkileri var. Bir hava durumu, açık ve yağışlı arasında geçiş yapmanızı sağlarken, zaman odak noktası gece gündüz arasında geçiş yapmanızı sağlar; kirli fırtına, az miktarda hasar ve zehir çeteleri olan kirli kabarcıklar akışı atar ve Eldritch odak patlamalarıyla Karanlık enerjili. Yeni odaklarla birlikte birkaç yeni kırık var: Warped, Flux ve Eldritch.

    Genel olarak, mod önergelerini yapmakta başarıyla yönetir. Kazandığınız çözgüyü kullanmanızı sağlar. Kusurlu bir biyomayı ziyaret etmek için sadece 'Ben elden çıkmadan önce bundan kurtulmam lazım' değil, değerli bir sebep verir. Mod oldukça yenidir ve her ay gelip gelen güncellemelerle ya da zamanla genişlemeye devam etmektedir. yani. Geliştirici, yorkeMC, bu modun başkalarıyla etkileşime girmesi için her zaman yeni özellikler ve yeni yollar düşünüyor. Mod oldukça kararlı, Thaumcraft'a ilgi çekici bir yön ekliyor ve karanlık bir sihir alanını keşfediyor. Büyüme odaklı herhangi bir mod paketi ve özellikle de kara sihir odaklı olanlar, Tainted Magic'i ilginç bir ek olarak görür.

Modu İndirmek için tıkla: Dosyayı İndir: tainted-magic.rar [0 b] (İndirilme: 16)
RAR ŞİFRESİ: www.minecraft-indir.com
Kullanım Şartları Gamer.Com.TR - Oyun Haberleri © 2017 - Künye - iltişim