Universal Coins
Arzuladığın blokları gerçekte istediğin parçalara sat. Bunun yerine sikke dolu bir sandığa sahip olursanız. Bir işyerinde çiftçilik, madencilik veya para öğeleri hazırlayın. İstediğiniz o müthiş kaleyi inşa etmek için taş yığın yığınları satın alın. Çok fazla olasılık var!

Açıklama
Bu mod paraları kullanarak neredeyse herhangi bir ürünü ticarete izin verir. Paralar beş değer kazanır: Madeni Para (değer 1), Madeni Para Yığını (değer 9), Büyük Para Yığını (değer 81), Küçük Para Çantası (değer 729) ve Para Çantası (değer 6561). Belli ki alt kademeden 9'u size daha yüksek kademeden 1'ini alacaktır; Ayrıca daha yüksek bir katmandan birisi alt katmanın 9'unu alacaktır. Ticaret, Evrensel Ticaret İstasyonunda yapılır. Paraları almanın tek yolu bir öğe satmaktır. Çoğu vanilya öğesinin önceden tanımlanmış bir fiyatı vardır ve fiyatlar, fiyat listelerinde değiştirilebilir. Mod öğelerine yönelik destek uygulanmış ve önceden tanımlanmış fiyatlar yakında çıkacak. Öğeler, yalnızca o öğeden en az birini bulduktan sonra (satın almadan önce satın alma parlayan çubukları olmadan) satın alınabilir.

NOT: Sürüm 1.5.3 - 1.5.5, Anahtarlar için BuildCraft API'yı kullanır. Bu 1.5.6'da kaldırıldı, bu yüzden bu mod artık diğer projelerden alınan kodlara dayanmıyor.

Yapılandırma dosyaları
Fiyat listesi dosyaları config / universalcoins klasöründe bulunur. Her modun bu klasörde ayrı bir dosyası var. Kara listeleri 1.5.0 da kaldırıldı. Bir öğeyi alıp satmaktan vazgeçmek için, fiyatı -1 olarak değiştirin. Bir mod için varsayılan fiyatların belirlenmesine yardımcı olmak istiyorsanız veya bir fiyatın yanlış olduğunu düşünüyorsanız, fiyatını değiştirin.

1.7.X indirmek için tıklayın: Dosyayı İndir: universalcoins-1.7.x.rar [478,86 Kb] (İndirilme: 33)
1.8.X indirmek için tıklayın: Dosyayı İndir: universalcoins-1.8.x.rar [405,19 Kb] (İndirilme: 33)

RAR ŞİFRESİ: www.minecraft-indir.com

Kullanım Şartları Gamer.Com.TR - Oyun Haberleri © 2017 - Künye - iltişim