İron Chest Mod Nedir ?
Adından da anlaşılacağı gibi, bu mod demiri de içeren çeşitli malzemelerden sandıklar oluşturmanıza izin verir. Bu Demir Sandık Modunun ilginç yanı, bu sandıkların bile gerçekten bir şey içermediği gerçeğidir; gerçek şu ki öğelerinizi sorunsuz bir şekilde saklayabiliyorlar.
Iron Chests Mod, herhangi bir zamanda istemci ve sunucu Minecraft kurulumlarıyla çalışır; bu da, istediğiniz zaman kendi demir sandıklarınız olması sevincini kolayca paylaşabileceğiniz anlamına gelir. Mod, oyun dünyasını keşfetme ve rasgele yerleştirilen bu demir sandıkları bulma eğlencesi ve keyfi sunmaktan başka bir şey yapmayı gerçekten başaramıyor. Demir Sandık Mod 1.11'in oyun dünyasında sorunsuz bir şekilde bütünleşmeyi başarabildiğini görmek güzel ve bununla ilgili en iyi şey, kesinlikle ön plana çıkartan çok sayıda sürümle birlikte çalışması.
Bu Demir Sandık Mod aslında bir hayvan üzerinde otursa bile çalışır, aslında hayvan çalışmıyorsa, o zaman aslında onu çıkarabilecek olursunuz, oldukça benzersiz ve dürüst olmak gerekirse çok ilginç bir şey.

Demir Sandık Modunda sandık nasıl oluşturulur?
Bu oyunda yaratabileceğiniz birçok göğüs var ve bunların hepsi önceden gerekli malzemeleri almanızı isteyecek. Düzgün bir şey, isterseniz aslında bir kristal göğüs oluşturabilmenizdir, ya da isterseniz göğüslerini istediğiniz yere yükseltebilirsiniz. Bu, tüm deneyimi çok daha benzersiz kılıyor, ki bu şaşırtıcı. Göğüsler çok hızlı bir şekilde yükseltilecek ve çevresindeki diğer kişileri yok etmek ya da hızlı yükseltme yapmak için herhangi bir ihtiyaç duyulmayacak.

Demir Sandık Modu'nu oynarken tecrübenin hızlı bir şekilde değiştiğini göreceksiniz çünkü bunları ekleyerek çok fazla depolama alanı elde edebileceksiniz ve bu Minecraft oyuncusunun kesinlikle hayal ettiği bir şey. Demir Sandık Mod 1.11, 1.10.2 kurulumu oldukça kolaydır ve onu oldukça basit kullanırsanız, en azından söylemek kesinlikle şaşırtıcı herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.
Demir SAndık Mod sayesinde tam anlamıyla tecrübenizi yepyeni bir seviyeye taşıyabilir ve bir sürü eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Küçük bir mod, ancak deneyimini oldukça fazla kullanmayı düzgün şekilde değiştirmeyi başaran biri. Onu kontrol etmenizi öneririz, Demir Sandık Mod Minecraft, yüklemeye değer bir mod!

Bir kristal sandık yapmak için elmas sandığı camla çevreleyin veya kristal sandık büyütücüsü (camsı obsidien çevreleyen) kullanın.
Bu mod için yeni bir öğe: bir sandık yükselticisi. Hedef sandık için standart reçete ile çevrelenen kaynak türünün tek bir külçesi haricinde sandıklara benzer şekilde inşa edilmiştir. Örneğin: demir-> altın yükseltici tek bir demir külçe çevreleyen 8 altındır. sandıklar yerine oturtulacak ve yeni depolar kullanıma girecek. Onları yükseltmek için sandıkları tahrip etmekle artık uğraşmak yok!


İron Chest Modu kurmak için:
  • Başlat> % appdata% /. Minecraft / mods'a gidin.
    Modu indir
    İndirilen Jar (zip) dosyasını "mods" klasörüne taşı
    Bitti ve tadını çıkarın.
Modu indirmek için tıkla 1.8: Dosyayı İndir: _iron-chests-mod-1.8.rar [123,87 Kb] (İndirilme: 523)

RAR ŞİFRESİ: www.minecraft-indir.com

Kullanım Şartları Gamer.Com.TR - Oyun Haberleri © 2017 - Künye - iltişim