Immersive Engineering Mod Nedir?
Inkâr Mühendislik, fikirlere ve konseptlere dayanan ve Damien Hazard tarafından yaratılan varlıkların çoğuyla belirli bir çekiciliği olan bir teknoloji modudur.

Genel olarak, gerçekçilik ilham teknolojisi ile ilgili:
Parlayan kırmızı tüpler yerine gerçek ve asılı elektrik hatları sunar.
Cevher koyulduğunda sihirli bir şekilde dışarıya toz atan bir blok yerine, bir kırıcı, dönen tekerleklere sahip büyük bir çoklu blok (5x3x3) ve cevher çıkınca parçacıkları tüküren bir blok sunuyor.
Gücü büyülü ışığa ve cevherlere dönüştüren bir Lazer yerine, büyük bir dönen kova ile toprağı kazmak için bir başka, kaynak yoğun, çoklu blok (3x7x8) bir Ekskavatör sunuyor.

    IE, teknoloji modellerini daha dengeli ve daha tatlı hale getirmek ve klinik beyaz + gri gelecekteki küplerden ziyade retro-fütürizm için kendi görüşünü ekleyerek (BioShock, Order 1886, SkyCaptain ve Yarının Dünyası'nı düşünerek) ekleme yapmak üzeredir.

    RF Tools, BuildCraft, EnderIO ve diğer pek çok mod'dan bilinen RedstoneFlux API'sini kullanır, ancak tamamen bağımsız olarak çalınabilir. Diğer modlardan farklı olarak IE, blokların şeritleri üzerinden güç aktarımını değil, bunun yerine konektörler arasında iletilen kablolar vasıtasıyla güç aktarımını kullanmaz.

    Mod, su değirmeni, yel değirmenleri, biyodizel ve daha birçok ve birçok makinenin formundaki Güç Üretimi özellikli çoklu bloklardır!

    Tüm dokümantasyon ihtiyaçlarınız için, bu mods oyun belgelerine bakmalısınız, Mühendis Kitabı, bir kitap ve bir manivela ile hazırlanmış.

Modu İndirmek için tıkla: Dosyayı İndir: immersiveengineering.rar [0 b] (İndirilme: 625)

RAR ŞİFRESİ: www.minecraft-indir.com
Kullanım Şartları Gamer.Com.TR - Oyun Haberleri © 2017 - Künye - iltişim