Başlangıç:
Tinkers 'Construct araçları çeşitli şekillerde bir araya getirme, daha sonra başka bir şeye dönüşene kadar değiştirme konusunda bir moddur. Araçlar hiçbir zaman kaybolmaz ve adlandırılabilir. Onları yaptıktan sonra, onlar sonsuza kadar senin olur. Aletlerinizi yapmak için birçok farklı malzeme kullanılabilir.
Başlamak için birkaç tabloya ve kalıplarınızı koyacak bir yere ihtiyacınız var.
Örüntü göğüslerini parça imalatçısına koyduğunuzdan emin olun, çünkü onlara birlikte erişebilirsiniz. Modelleri hazırlamak için Şablon Tablosu'nu kullanın ve Parça Oluşturucu'yu kullanarak onlardan araç parçaları zanaatlayın. Parça oluşturucu ayrıca kullanılan malzeme hakkında bilgi görüntüler.
Bir sonraki adım Smeltery oluşturmaktır, böylece metalleri işleyebilir ve takım parçaları için de kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey çakıl, kum ve kil.

Mod, aynı zamanda bu arkadaşlar gibi bunlarıda getiriyor.
1.7.10'dan bu yana ne değişti?
Malzemeler değişti, her malzemenin benzersiz özellikleri var. Bazı yeni malzemeler Parça materyalleri için daha önemlidir. Bazı özellikler yalnızca bir alet kafası olarak bir malzeme kullanılarak elde edilebilir. Parça değiştirme, Çoklu baş malzemeleri ile araçlar hepsi ile onarılabilir. Tinkers Construct, artık bakır cevheri, kalay cevheri vb. ile gelmiyor; bunun yerine onları üretiyor. 

Modu İndirmek İçin Tıkla: Dosyayı İndir: tconstruct.rar [0 b] (İndirilme: 289)  

RAR ŞİFRESİ: www.minecraft-indir.com


Kullanım Şartları Gamer.Com.TR - Oyun Haberleri © 2017 - Künye - iltişim