Seviyeler 2 modu ile silahlarınızın kullanışlılığını artırabilirsiniz. Nasıl mı? Gelin detaylıca modumuzu inceleyelim.Silahlarınızı kullanırken zamanla tecrübe kazanacak ve dayanıklılığı artıracaktır. İlk kez bir zırh oluşturduğunuzda veya zırhı bulduğunuzda, sahipliği boyunca güçlendirebileceğiniz rastgele bir özellik atanacak.


Seviyeniz yeterince yüksek olduğunda, silahlarınızı geliştebilir, onlara yeni özellikler ekleyebilirsiniz. Bu yetenekleri satın almak ve onları silahlara uygulamak için kullanabileceğiniz ''Yetenek Belgeler'' adı verilen şeyi alacaksınız.


Düşmanlarınıza yaklaştıkça bir düşmanın üstünde bir seviye durumu göreceksiniz. Bu onların gücünü ve ayrıca farklı seviyeli çetelerin öldürülmesiyle ne kadar tecrübe kazanacağınızı belirleyecektir. Ki bu gerçekten çok havalı görünüyor.


Zırh da bu mod ile bir yükseltme alacaktır; çünkü setlerinizle deneyim kazanabilir ve onları silahlarınızla aynı seviyeye getirebilirsiniz.Bu mod, Minecraft'da silah kullanımına yepyeni bir unsur ekler ve onları daha keyifli bir deneyim haline getirir. Zamanla silahları sürekli yok etmek yerine, elinizin altında tuttuğu silahları veya yol boyunca bulabileceğiniz silahları geliştirebilirsiniz. Modun keyfini çıkarmanız dileğiyle...

Dosyayı İndir: minecraft-indir.com-seviye-2-modu.rar [66,15 Kb] (İndirilme: 30)
Kullanım Şartları Gamer.Com.TR - Oyun Haberleri © 2017 - Künye - iltişim