Dark Souls oyunlarından herhangi birini oynadıysanız, şenlik ateşinin ne olduğunu bilirsiniz. Yerleşim yerleri arasında ve hatta boyutlar arasında teleport yapmanıza izin verirler. Ayrıca son gelişme noktanız olarak hareket ederler; böylece onlara her yerden kolayca ışınlanabilirsiniz. Evet bu özelliği Minecraft'ta görmek isteyenlere müjdemiz var! Bu mod ile artık bu tarz ışınlamalar yapabileceksiniz!

Şenlik ateşini yaktığınızda, istediğiniz ateşleme alanına kolayca ulaşabilmeniz için ismi vermenizi sağlar. Yani burada şenlik ateşinize bir isim veriyorsunuz.


Işınlanma oldukça kolaydır. Sadece herhangi bir şenlik ateşine sağ tıklatın ve kaydedilen yerler için bir GUI ekranı çıkacaktır. GUI ekranından nereye seyahat etmek istediğinizi seçin ve arkanıza yaslanın. Ve oradasınız...
Şenlik ateşinden uzaktaysanız, hemen evde kalmış bir kemik yapın ve onunla son tıklama noktasına anında ışınlanmak için sağ tıklayın.


Şimdi basit bir ışınlanma yönteminiz var ve kaçışlar oldukça kolaylaştı diyebiliriz. Bir şenlik ateşi kullandığınızda, herhangi bir hasarınız da iyileşecek, bu yüzden zor bir savaş çıkarken size çok faydası olacaktır diyebiliriz.

Dosyayı İndir: minecraft-indir.com-senlik-atesi-modu.zip [105,1 Kb] (İndirilme: 148)
Kullanım Şartları Gamer.Com.TR - Oyun Haberleri © 2017 - Künye - iltişim