Overlord modu ile birlikte artık savaşırken yalnız olmayacaksınız. Bu mod ile sizlere bir iskelet ordusu oluşturma fırsatı veriliyor. Oluşturmakla birlikte oluşturduğunuz orduyu güçlendirme imkanınız da vardır. Arttırabileceğiniz 2 tip iskelet vardır. Bunlardan birisi bebek diğeri ise savaşçı iskelettir.
Oluşturduğunuz veya geliştirdiğiniz derebeylerinizi kontrol etmek için ''Overlord Stamp'' veya ''Seal'' adı verilen damgalara ihtiyacınız vardır. Damga bir seferlik kullanımlıktır fakat mühür ise sınırsızdır. O yüzden mühür kullanmak çok daha iyidir. Ancak tabikide damgalarla da ordunuzu yönetebilirsiniz. 


Sağ tıkladığınızda ve süt şişelerini envanterinize koyarak iskeletlerinizin sütununu belirleyebilirsiniz. Sahip oldukları seviyeden daha fazlasına ihtiyaç duyacaklar ve savaştıkça deneyim, tecrübe puanı kazanacaklar. Savaşlardan sonra onları sütle de geliştirebilir, iyileştirebilirsiniz.Ayrıca derebeylerinizin gündüzleri güvende olduğuna emin olmak için onlar için özel olarak cilt kıyafetleri oluşturabilir, güneşte yanmamalarını sağlayabilirsiniz.


Dosyayı İndir: minecraft-indir.com-minecraft-derebeyi-modu.rar [281,3 Kb] (İndirilme: 65)