Yeni Canavarlar Modu Hakkında
Komutu çalıştırdığımız takdirde oyuna yeni özellikler ile, zombi, creeper, örümcek vs. yaratıklar yeni özelliklere sahip olmaktadır. Yaklaştığınızda zaman sizlere kusma/bulantı/körlük iksirleri verebilir.


Minecraft Komut Blokları Hakkında
Oyun içerisinde bulunan komut bloğu herhangi bir eklenti veya bir mod olmadan çalıştırabilen bir algoritma diyebiliriz. Herhangi bir eklenti veya mod olmadan komut blokları ile bu işlemleri (eklenti olmadan içerik) yapabilirsiniz. Buna ek olarak kendi pluginleriniz bu komut bloğu ile yazabilirsiniz.

Yeni Canavarlar Komutu Nasıl Yapılır?

  1. İlk başta bir adet komut bloğuna ihtiyacımız var. Komut bloğu kendimize vermek için chat bölümüne /give @p command_block yazın.
  2. Elinizdeki komut bloğunu bir yere koyun ve sağ tıklayıp verdiğimiz kodu içine yapıştırın. Ek olarak 3 adet komut bloğuna ihtiyacımız var.
  3. Aşağıdan indirdiğiniz komutları sırasıyla: 1.komutu en alttaki komut bloğuna, 2. komutu ortadaki komut bloğuna ve 3. komutu en tepedeki komut bloğuna girmelisiniz. ( Komut sayınıza göre komut bloklarını artırıp - azaltabilirsiniz. )
  4. Son olarak komut bloğunun yanına bir Kızıltaş bloğu koyup çalıştırınız.

Hemen İndir!:
Dosyayı İndir: yeni-canavarlar-minecraft-indir.rar [1,08 Kb] (İndirilme: 110)  
Kullanım Şartları Gamer.Com.TR - Oyun Haberleri © 2017 - Künye - iltişim