Zamanında en popüler olan minecraft modu şu anda biraz unutulmuş durumda.  Mod oyuna şans blokları getirmektedir. Her bloğun farklı bir şans oranı vardır. Şans bloğuna istediğiniz bir bloğu koyun. Şansınız var ise, şans bloğu size çok güzel malzemeler sunmaktadır.

Eğer şansınız yok ise kendilerinizi bir grup zombinin içinde bulacaksınız. Ondan dolayı şansınızın olduğunu düşünmüyorsanız, kesinlikle blok koymayın.

Survival moduna tamamen heyecan katacak bu modda, hangi blokların çıkacağını, blokların içinde neler olduğunu bilemezsiniz. Ayrıca herhangi bir komut kullanamazsınız.

Şans Kutusu Nasıl yapılır?

Şans kutusunu yapmak için, 8 tane altına ve 1 tane fırlatıcıya ihtiyacınız olacaktır. Yerleşimleri aşağıdaki gibi yaptığınız zaman şans küpünüz oluşacaktır.

Bu bloğa daha fazla altın eklerseniz, daha fazla şansınız olacaktır. Modun en güzel yönlerinden birisi, sunucular ile uyumlu olmasıdır. Böylece sunucuda bulunan oyuncularınıza daha fazla heyecan katabileceksiniz.

Eğer evde survival modunda minecraft oynuyorsanız, kesinlikle bu modu denemelisiniz. Mod sadece size şans kutusu sunmakla kalmıyor. Ayrıca şanslı yapılar da sunmaktadır. Bu yapılar bir köy olabilir, bir piramit veya bir tapınak olabilir.


Rar şifresi: indir.gamer.com.tr

Dosyayı İndir: luckyblock.rar [199,83 Kb] (İndirilme: 2141)  
Kullanım Şartları Gamer.Com.TR - Oyun Haberleri © 2017 - Künye - iltişim