Oyuna heyecan katan modlardan birisi olduğunu söyleyebilirim. Mod birçok yapıt ile gelmektedir. Bu yapıtların içinde birçok oyun bulunmaktadır. Bu modda, tahta, elmas, kömür ve diğer elementleri bularak kendinizi geliştirmektesiniz. Ancak bu oyunları oynamak oldukça kolay değildir. Tahmin ettiğinizden oldukça fazla tuzaklar, zombiler göreceksiniz. Bu da oyuna ayrı bir heyecan katıyor diyebilirim.

Modu yüklediğinizde, bir şey olmadığını göreceksiniz. Çünkü bu mod kendisine ayrı bir dünya oluşturmaktadır. Ondan dolayı modun dünyasına gitmeniz gereklidir. Modun dünyasına portal kullanarak gitmektesiniz. Bu modun portalı ne yazık ki normal portal gibi yapılmamaktadır. Portal şekli aşağıdaki resimdeki gibidir.

Modun dünyasına portal açabilmeniz için gerekli malzemeler:

  • 2 Adet su kovası
  • 12 adet çiçek (Çiçeklerin türleri farklı olabilir. Herhangi bir çiçek olması gereklidir)
  • 1 adet elmas

Portal yapımı:

Minecraft oyununda sınırsız su kaynağı yapımını biliyorsunuz. Öncelikle sınırsız su kaynağı yapın. 2x2 çukur açın. Suyu koyduktan sonra yanlarına çiçekleri koyun. Daha sonra suyun ortasına elmas atın. Büyük bir şimşek çarpacaktır. Artık sizi bu modun dünyasına götürecek portal hazır.

Bu dünyaya gittiğinizde, normal moblardan farklı moblar göreceksiniz. Oyun keyfinize oldukça yüksek heyecan katacak mu modu biran önce denemeniz gerekiyor

Modun rar şifresi: indir.gamer.com.tr 

Dosyayı İndir: minecraft-twilight-forest-modu.rar [3,66 Mb] (İndirilme: 840)  
Kullanım Şartları Gamer.Com.TR - Oyun Haberleri © 2017 - Künye - iltişim