Minecraft oyunuda sandıkların önemi büyüktür. Bir sandıkta eşyalarını saklayabilirsiniz. Ancak sandıklarında eşya kapasiteleri sınırlıdır. Bu oyuncular için üzücü bir durumdur. Bu mod işte oyuncuları eşya saklama konusunda mutlu edecektir.
Mod 5 çeşit santık ile gelmektedir. Küçük sandık orta sandık büyük sandık gibi. Modun en güzel tarafı ise, büyük sandıklarda sınır olmamasıdır. Yani kısacası istediğiniz büyüklükte sandık yapabilmektesiniz. Sandıklar ne kadar büyürse, eşya alma içeriği o kadar fazlalaşacaktır.
Bu güzel mod sadece ahşap sandıklar için sınırlı değildir. Sandıklarınızı obsidyen kullanarak dahada güçlendirebilirsiniz. Böylece creeper gibi zombiler sandıklarınıza zarar veremezler.


Sandıkları farklı şekillerde geliştirebilirsiniz. Sandıklarınızı büyütmek istiyorsanız, iki tane aynı boy sandıkları yan yana getirmeniz gereklidir. Unutmayın sandıkların boyları aynı olmalı ki, sandıklar büyüsün.

Ayrıca bu mod sadece sandıkları büyütmüyor aynı zamanda küçültüyor da. Bir blokluk yere 4 tane sandık saklayabileceğinizi biliyor musunuz?
Rar şifresi: minecraft-indir.com
Dosyayı İndir: sandik-modu.rar [159,54 Kb] (İndirilme: 249)

Kullanım Şartları Gamer.Com.TR - Oyun Haberleri © 2017 - Künye - iltişim