Yeni bir Minecraft Rehberimiz ile sizlerin karşısındayız. Minecraft-indir ekibi olarak sizlere bur rehberimizde Dünya'da hatta ülkemizde en çok oynanan oyunlar arasında olan Minecraft oyununun bir çeşit modunu tanıtacağız. Hazırlamış olduğumuz diğer rehberlere sitemizde bulunan rehberler kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Rehberimizin konusu olan Minecraft Hexxit tanıtımına isterseniz daha fazla uzamadan geçelim. Minecraft Hexxit nedir ilk önce gelin ondan başlayalım.

Minecraft Hexxit Nedir?

Hexxit Minecraft'ın en çok oynanan modlarından birisi olduğunu çoğu kişi biliyor. Hexxit'e bizler tam olarak mod demeyelim de modların karışımı diyelim. Çünkü Minecraft Hexxit'te sadece bir mod bulunmamakta. Minecraft Hexxit'te birden fazla mod bulunmakta. Yani kısaca Minecraft Hexxit bir çeşit mod paketidir. İzlemesi ve oynaması oldukça zevkli olan bu mod paketini ülkemizdeki çoğu ünlü Youtube kanallarında zaten görüyoruz.
Eğer Mineraft oynamayı seviyorsanız fakat Hexxit'i hiç duymadıysanız veya hiç oynamadıysanız öncelikle ünlü Youtube kanallarındaki Hexxit videolarını izlemenizi size tavsiye ediyorum.
Kısaca bir özet geçmek gerekirsek Minecraft Hexxit, 51 farklı Minecraft modlarının toplandığı bir tür mod :) Peki Minecraft Hexxit'in amacı nedir? Dilerseniz şimdi sizlere onu açıklayalım.
Minecraft Hexxit'in Amacı
Bunu çok fazla uzatmadan, kısa ve öz biçimde anlatacağım. Tam 51 moddan oluşan Minecraft Hexxit'in amacı, gittikçe zorlaşan zindanları geçmek ve boss'u öldürmektir.

Minecraft Hexxit'in amacını da sizlere aktardığımıza göre gelin nasıl kurulacağını anlatalım.

Minecraft Hexxit Nasıl Kurulur?

Minecraft Hexxit kurmak Minecraft oyununu kurmak kadar basittir. Öncelikle sitemizde, bu konuda bulunan Technic Launcher'i indirin. Ardından çift tıklayın ve sırayla hepsine Next seçeneyini uygulayın ve bu kadar basit. Technic Launcher artık oynamaya hazır.

Minecraft Hexxit Hileleri

/XP 5000 -> En hızlı şekilde seviye atlama yoludur. Bu komutu girdiğinizde seviyenize 5000 tecrübe eklenir.

/gamemode 1 -> Komutu ile oyunu Hayatta kalma modundan yaratıcı moduna geçirmiş olursunuz.

/gamemode 0 -> Hayatta kalma moduna geçmek için kullanabileceğiniz bir komut.

/TOGGLEDOWNFALL -> Eğer yağışlar sizi gerçekten rahatsız ediyorsa bu komut sayesinde yağışları durdurabilirsiniz.

/TIME SET -> Saati ayarlama komutudur.

/TIME ADD -> Saate belirli bir saat ekleme komutudur.

/HELP  -> Tüm komutları gösterir..

/give kullanıcı adı (item numarası) (item sayısı en fazla 64) -> Kolay şekilde eşya alma kodudur.

/tp (ışınlanacak karakter nicki) (yanına ışınlanacak karakter nicki) -> Arkadaşlarınıza kolay bir şekilde ışınlanabilirsiniz.

/op nick -> Birisini kolay bir şekilde op yapabilirsiniz.

/deop nick -> Birisinin kolay bir şekilde op yetkisini alabilirsiniz.

/kick nick -> İstediğiniz kişiyi oyundan atabilirsiniz.

/ban nick -> İstediğiniz kişiyi yasaklayabilirsiniz.

/stop -> Sunucuyu kapatabilirsiniz.


Dosyayı İndir: techniclauncher.exe [4,52 Mb] (İndirilme: 1780)