Minecraft: Story Mode toplam 5 bölümden oluşmaktadır. Oyunun ilk bölümü The Order of the Stone şeklindedir. Bu ilk bölümün çıkış tarihi 15 Ekim 2015 yılında gerçekleşmiştir.

The Order of the Stone, piyasa PC, Playstation 3, Playstation 4, Xbox tarzı tüm sürümleri 13 Ekim tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyun piyasaya çıktıktan sonra PS Vista platformuna çıkacaktır. Oyunun orijinal kutulu (xbox,ps4) gibi hali 27 Ekim tarihinde çıkmıştır. Oyun piyasa üzerinde 3 gün sonra 30 Ekim 2015 tarihinde de tüm dünya üzerinde satılmaya başlanmıştır.


Minecraft: Story Mode Hikayesi

Minecraft: Story Mode yeni gelen güncellemeler ile minecraft oyunumuzda ana karakter Jesse, Ender Dragonu öldüren dört kişilik efsanevi Order of the Stone’u ekibini bulmak için tuzaklı ve zor bir yola çıkmaktadırlar. Oyun üzerinde hikayeyi kendiniz seçebilirsiniz. Oyunun kaderi sizin elinizde diyebiliriz. Yapımcıların diğer oyunların odluğu gibi ayrıntılı konuşma diyologları yeni minecraft diyaloglarında yer alacaktır. Oyun üzerinde craft sistemi de mevcuttur aynı normal minecraft oyununda olduğu gibi Böylece minecraft story mode oynarken normal minecraft üzerinde yapmış olduğunuz craftları da yapabileceksiniz.


Kullanım Şartları Gamer.Com.TR - Oyun Haberleri © 2017 - Künye - iltişim