Super Mario
16 bitlik görseller, Minecraft’ın bloklu arazisini Nintendo’daki bir kişi tarafından yaratılmış gibi görünen bir pakette birleştirir, çok tatlı görünüyor. Sadece Köylü/Kurbağa halkından uzak durun çünkü orası cehennem gibi.
Sugarpack
Resmi Candy texture paketi gibi, Sugarpack parlak renkler ve şekerlemelerin sevgisini birleştiriyor. MnM blokları? Tamam. Şeker kamışı mı? Tamam. Patlayan çikolata tavşanı mı? Tamam. Demek istediğimiz, her şey tamam, ama sevimli olduğu kadar korkutucu da.
Urbancraft
Modern HD'ye alternatif olarak, Urbancraft büyük ölçekli şehirler oluşturmak için belki daha iyidir. Sinsi gökdelenler ve yüksek katlı daireler düşünün. Kendi şehrinizi oluşturmayı planlıyorsanız, bir düğmeye tıklama ile tüm binaları bırakmanızı sağlayan Instant Massive Structures modlarını almayı unutmayın.
Star Wars
Şimdiye kadarki en açıklayıcı başlık olması gereken şey, bu bir Star Wars paketi ve eğer The Last Jedi gibi harika filmlerin hayranıysanız bunu seçmelisiniz. Ve siz sormadan önce söyliyelim, evet, tüm kılıçlar ışın kılıcı olarak değiştirildi. Yay bile, "pew pew" ses efektiyle tamamlanan bir fırtına silahının silahı olarak değiştirildi.
Five Nights at Freddy’s 2: The Texture Pack
FNaF fanfare bir süre önce öldü, ancak bu paketin soğuk olmasını engellemiyor. Mobların yanı sıra zırh, kabus uyaran animatroniklerin her birini taklit edecek şekilde değiştirildi. Bazı minecart istismarları ve redstone'la, belki de kendi FNaF odanızı yapabileceğinizden eminiz. Sadece Chica'nın hala bir sarmaşık olduğunu hatırlayın, bu yüzden çok fazla patlama olmasını bekleyin.
Halo Minecraft Wars
Halo, uzaylıları çok fazla başından vurduğunuz birinci şahıs nişancı oyunudur. Oldukça popülerdir. Minecraft'a Master Chief tedavisini vermek isterseniz, o zaman bu sizin için bir paket. Şimdi eğer sadece insanların dünyaları üzerindeki gerçek halos'lara ateş etme seçeneği varsa. Bu olanakları hayal edin.
Adventure Time Craft
Ice King ya da Princess Bubblegum'un kalesine ait kendi kopyalarını inşa etmek istemeseniz, şovun hayranı olmasanız bile, her zaman temiz bir küçük karikatür doku paketi olarak kullanma seçeneğiniz vardır.
Modern HD
Modern yapıları varsayılan dokular ile yapabileceğiniz gibi, kullanabileceğiniz ve kullanamayacağınız şey sınırlıdır. Beyaz ve siyah bloklar çalışır, ancak parke taşı kullanmayı deneyin. Yapı parçalara ayrılır. Bunu ve daha fazlasını düzeltmek için daha çağdaş bir his sunan Modern HD paketidir. Artık hayallerinizin evini inşa etmekten alıkoyacak hiçbir şey yok, ki bu gerçek dünyada hiçbir zaman yapamayacağın garantilenmiş bir şey.
oCd Pack
Yalnız bir blok gördüğünüzde ve kaldırmanız zorundaysanız ellerinizi kaldırın. Çünkü oralarda görünmemek sizi utandırır. Halatlı bloklar ve şekilsiz manzaralarla uğraşmaktan kaçınmak için, bu paket gürültü ve sert renkleri ortadan kaldırır, boşlukları değiştirir, böylece çoğu araziler bile eşittir ve tüm açıları 90 dereceye ayarlar. Fena değil gibi gözüküyor.

Default 32x32
Default Minecraft dokularını kaç kişinin kullanmadığını görmek eğlenceli. Kötü oldukları için değil, ama o çamurlu dokular hoş karşılanmaya başlamadan önce kaybedebileceğin çok fazla saat var. Ve yine de, bir şeyleri büyük ölçüde değiştirmek herşeyi garip gösterir. Dışarıdaki tüm inbetween'ler için Default 32x32'yi kontrol edin, orijinal tarzını koruyarak hala taze kalırken, plastik bir sarma dokuya benzer.
Kullanım Şartları Gamer.Com.TR - Oyun Haberleri © 2017 - Künye - iltişim